Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Pytania i odpowiedzi dot. Przetargu pn. Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Świerczów do Przedszkola Integracyjnego , Szkoły Podstawowej nr 4 , Środowiskowego Domu Pomocy i Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Namysłowie

Pyt 1.  W związku z ogłoszonym przetargiem dot. "Przewozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Świerczów do Przedszkola Integracyjnego, Szkoły Podstawowej nr 4, Środowiskowego Domu Pomocy i Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Namysłowie" proszę o wskazanie miejscowości, znajdujących się na terenie Gminy Świerczów, z których dzieci mają być dowożone i odwożone.

Odp 1.Odpowiadając na Pana zapytanie w związku z ogłoszonym przetargiem dot. „ Przewozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Świerczów do Przedszkola Integracyjnego , Szkoły Podstawowej nr 4 , Środowiskowego Domu Pomocy i Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Namysłowie informuję, że rozpoczęcie dowozu dzieci do ww. placówek następuje spod domu z miejscowości: Starościn ul. Podlaska (1 osoba), Dąbrowa ul. Kolejowa (1 osoba), Dąbrowa ul. Główna (1 osoba) Bąkowic ul. Słoneczna (1 osoba), Świerczów ul. Brzeska (1 osoba), Świerczów ul. Opolska (1 osoba) i Miodar ul. Główna (1 osoba) natomiast odwozu dzieci do domu w kolejności odwrotnej.